Ofisler

 

Farklı büyüklükteki kullanıcı firmaların spesifik ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayabilmek amacıyla, minimum 17 metrekareden başlayan ve birkaç bin metrekareye kadar değişen metrajlarda, gerek kurumsal şirketlere gerekse genç girişimlere evsahipliği yapabilecek ofis alanları sunar.


Ofis alanlarında, hazır elektrik, su, telekomünikasyon altyapısının yanı sıra havalandırma, ısıtma soğutma, yangın alarm sistemleri ve güvenlik ile temizlik hizmetleri de bulunmaktadır.

 

 

 


Özel Depolar

 

 

Kullanıcılarına minimum 50 metrekareden başlamak üzere, çok çeşitli metrekarelerde, modern alt ve üst yapıya sahip özel depo alanları sunuyoruz.


Depo alanlarında, ürünlerin depolanmasının yanı sıra ambalajlanması, yeniden ambalajlanması, etiketlenmesi, markalanması ve elleçlenmesi faaliyetleri gerçekleştirilebilir.

 

 

 


Genel Depo

 

 

Bölgemizdeki kullanıcı şirketler, genel -ortak- depolardan faydalanabilirler. Firmalar kendi özel depolarını kiralamak yerine genel depoyu kullanmayı tercih edebilecekleri gibi, kendi depo alanlarına sahip firmalar da geçici olarak ekstra depo alanlarına ihtiyaç duymaları durumunda genel depodan faydalanabilirler.